Dioptrické lyžařské brýle

 

 Sem vložte popis obrázku

Dioptrické lyžařské brýle 

S přibývajícími dotazy jsme se rozhodli vyřešit problém nositelům brýlí. Otestovali jsme klip od italské značky Salice, který pevně drží ve všech typech námi prodávaných lyžařských brýlí Oakley. A jelikož rádi děláme kompletní službu, do klipu Vám i zabrousíme požadovanou korekci. Potřebujeme pouze znát dioptrické hodnoty pravého a levého oko popř. cylindrickou hodnotu a jeho osu. Poslední důležitý údaj pro přesné zhotovení je vzdálenost očí tzv. PD. Tyto hodnoty najdete na předpise od očního lékaře nebo na zakázkové kartě Vašich brýlí. Pokud budete mít cestu kolem některé z našich očních optik, změříme rádi Váš zrak i tam.

 Do klipu doporučujeme lehké plastové čočky s antireflexní úpravou (AR) za 940,- Kč obě. Pokud máte dioptrie vyšší než +- 3, 0 stojí za úvahu i ztenčená (zároveň i lehčí) varianta brýlových čoček a AR 1200,- za pár.

 Existují i levnější varianty brýlových čoček (bez antireflexních vrstev nebo ve skleněném provedení), ty nedoporučujeme vzhledem ke zhoršenému pohodlí a kvalitě zobrazení.

 Pokud zvolíte brýle se zrcadlovou vrstvou (Black, Sapphire, Torch, Jade) Iridium, nikdo ani netuší že máte dioptrické lyžařské brýle.

Těšíme se na Vaše dotazy na info@okbryle.cz

Jsme rychlí - doručení zboží do 24 hodin

Jsme moderní - akceptujeme platby bankovními kartami

Jsme akční - při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

Jsme pohotoví - díky znalosti trhu si držíme bestsellery skladem