Oakley

Oakley® je jedním z nejlepších výrobců brýlí a sportovních brýlí na světě. Množství inovací, patentů a nikdy nekončící pátraní po dokonalosti je řadí k stabilním leaderům trhu. Historie firmy sahá do roku 1975. Od počátku své existence firma Oakley® zavrhla průměrnost a šla cestou idejí a inovací.

První produkty Oakley

Výrobky Oakley® začaly bořit všechny konvence. Prvním produktem, který Oakley vyvinul, byly gripy na řídítka motocyklů. V roce 1980 firma Oakley® útokem dobyla trh motocyklistických a lyžařských brýlí díky použití inovativní pozici zorníků precizního válcového tvaru, zaručujícího dokonalou viditelnost a odolnost vůči mechanickému poškození.

V roce 1984 Oakley® revolučním způsobem opět ovlivnil svět sportu, když vytvořil sportovní brýle Eyeshades™.

High Definition Optics®

Profesionální sportovci ani obyčejní amatéři ještě nikdy nepoznali takové zobrazení. Optická technologie nejvyšší kvality, vytvořena speciálně pro požadavky sportu na vrcholové profesionální úrovni. Tak vznikla technologie s názvem High Definition Optics®. Nejdříve se objevily brýle Eyeshades™, poté Blade®. Krátce na to svět sportu zažil opravdovou revoluci.

Brýle Oakley

Vášeň pro inovace v oboru slunečních, sportovních, lyžařských a motokrosových brýlí, se odrazilo v nabídce sportovní obuvi, oděvů a doplňků Oakley®. Firma Oakley® vlastní více než 600 celosvětových patentů v oblasti technologií a designu. Vděčíme jí za neslábnoucí odhodlání při řešení problémů a hledání možností.

Oakley stále překvapuje

I v dnešní době nepřestáváme stále překvapovat a dáváme technice hodnotu umění. A to vše s myšlenkou na ty, kteří stejně zodpovědným způsobem přistupují ke svým sportovním úspěchům a získávají tak místo v historii sportu.

V Oakley® překračují hranice přesnosti, vášně a kreativity, aby vytvořily brýle jak pro světové sportovce, tak i pro všechny aktivní spotřebitele. Výrobky a technologie Oakley® poskytují nejen nesrovnatelnou funkčnost a kvalitu, ale úplně předefinovaly kategorii sportovních brýlí.

Jsme rychlí - doručení zboží do 24 hodin

Jsme moderní - akceptujeme platby bankovními kartami

Jsme akční - při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

Jsme pohotoví - díky znalosti trhu si držíme bestsellery skladem